Užsakyti – tai daroma taip!
Užsakyti – tai daroma taip!

1. Padangų paieška

Pirmas žingsnis: Įrašykite iš pradžių padangos dydį ir greičio indeksą.

Įveskite iš pradžių padangų dydį ir greičio indeksą į paieškos langelį. Jūs galite surasti jūsų padangų dydį jūsų automobilio dokumentose. Papildomai jūs galite sužinoti kelių policijoje, ar jūsų pasirinktos padangos yra tinkamos jūsų automobiliui.

Antras žingsnis: Dabar prašome paspausti į reikalingą padangų rūšį – pav. žieminės arba vasarinės padangos. Tada suraskite  jūsų išrinktą markių katagoriją arba palikite nustatymą "Aš noriu jūsų geriausio pasiūlymo", tada jūs gausite mūsų pasiūlymą.

Jeigu jus naudojate transporterį arba kitą sunkesnią transporto priemonę, pav. mikroautobusą, prašome atsižvelgti į taip vadinamą Loadindex, kuris yra pažymėtas jūsų automobilio dokumentose. Gali atsitikti, kad jums reikalingos C-padangos arba sustiprintos/reinforced padangos. Tai jūs galite perskaityti jūsų automobilio naudojimo instrukcijoje.

Be to jūs turite galimybę užsisakyti RunFlat-padangas. Taip pat jūs galite gauti pilnai atnaujintas padangas.

 

Trečias žingsnis: Užsakymo formuliare yra nustatyta, kad jūs perkate 4 padangas. Jeigu jūs norite mažiau, jūs aišku galite tai pakeisti. Pageidaujant 2 padangų jūs tai galite čia nurodyti. Užsakymo eigoje jūs dar kartą turite galimybę pakeisti padangų kiekį  (netgi ir 1 padangą). Paspauskite papraščiausiai į "surasti padangas".

2. Padangų pirkimas

Dabar jūs galite pamatyti pasiūlytų padangų sąrašą su jų kainomis. Paspaudžius į "Smulkiau", jūs gausite papildomą informaciją ir, pagal galimybę, prekės nuotrauką. Jūs turite galimybę rezervuoti (-> "Rezervuoti") arba iš karto užsakyti (-> "Užsakyti") kiekvieną padangą. Tuo atveju, jeigu jūs rezervavote padangą, kairėje puslapio pusėje automatiškai atsiranda "Rezervuotų prekių sąrašas", į kurį jūs galite paspausti arba jį ištrinti.

 

Užsakymui jūs galite papraščiausiai paspausti į "Užsakyti" arba "Prie Užsakymo". Dabar jūs matote puslapį su jūsų išrinktų padangų sąrašu. Čia jūs taip pat gausite keletą duomenų apie pirkimą. Toliausia užsakymo eiga yra sudaryta iš 5 žingsnių, kuriuos jūs galite atlikti užšifruotu arba neužšifruotu būdu. Dabar jūs taip pat turite galimybę pakeisti pageidaujamų prekių kiekį arba ištrinti prekes, kurių jūs nepageidaujate.

 

1 žingsnis: Čia jūs dar kartą matote jūsų užsakymą. Iš anksto nustatytas padangų skaičius yra 4. Jeidu jūs jau esate mūsų klientas ir turite slaptažodį, tai prašome jį dabar įrašyti. Prašome nepamiršti paspausti mygtuką, kad jūs perskaitėte ir pripažįstate mūsų bendras verslo sąlygas (BVS), kitu atveju nebus galimybės pratęsti užsakymo.

2 žingsnis: Čia jūs turite įrašyti jūsų asmeninius duomenys: vardą, pavardę ir adresą. jeigu jūs esate automobilinio klubo ADAC narys, ir įrašysite jūsų narystės numerį, jūs gausite papildomai 3 procentų nuolaidą.Prieš tai, kai jūs pereisite prie 3 žingsnio, prašome išsirinkti pristatymo adresą. Jūs turite galimybę gauti padangas jūsų namų arba ktiu adresu, taip pat vieno iš mūsų montavimo partnerių adresu. Jūs automatiškai gausite padangų montavimo punktų pasiūlymus jūsų sąskaitos pristatymo adreso pašto indekso srityje. Jeigu jūs pageidaujate kito montavimo punkto, prašome pažiūrėti puslapio apačioje.

3 žingsnis: Čia  jūs galite dar kartą patikrinti jūsų asmeninius duomenys. Be to jūs galite nustatyti jūsų mokėjimo būdą. Informaciją temai aktualios mokėjimo sąlygos jūs surasite čia. Jeigu jūs turite mūsų parduotuvės nuolaidų čekį, jūs galite įrašyti čekio numerį ir gauti nuolaidą.

 

4 žingsnis: Dabar jūs turite galimybę pasirinkti 7 dienų apmąstymo laiką. Jeigu jūs pažymėsite šitą variantą, mes laikysime jūsų užsakymą 7 dienas. Šituo metu jūs galite apmąstyti jūsų užsakymą ir bet kurio metu jį anuliuoti. Čia taip pat yra vietos jūsų pastaboms, kritikai arba pagyrimui. Be to mes norime atkreipti jūsų dėmesį į mūsų 30  dienų grąžinimo galimybę. Pabaigoje prašome patvirtinti jūsų užsakymą jūsų vardu ir pavarde. Išsiųnčiant užsakymą jūs sudarote su mumis galiojančią pirkimo sutartį.

5 žingsnis: Čia jūs matote jūsų užsakymą ir užsakymo numerį. Tuo pačiu metu jūs gausite elektroniniu paštu jūsų užsakymo patvirtinimą su visais duomenimis patikrinimui ir dokumentavimui. Čia jūs taip pat galite atspausdinti jūsų užsakymo patvirtinimą. Prašome atkreipti dėmesį, kad pirkimo sutartis įsigalioja, kai prekės bus išsiųstos iš sandelio ir jūs gausite prekių išsiuntymo patvirtinimą elektrononiu paštu.

Kai prekės bus išsiųstos iš sandelio – 1 arba 2 dienas po jūsų užsakymo išsiuntymo, jeigu nebus trūkumų – jūs gausite sąskaitą, kuri tuo pačiu metu yra jūsų užsakymo įvykdymo patvirtinimas. Dabar jūs galite susitarti terminą su jūsų išsirinktu montavimo partneriu arba autoservisu.

 

Pabaigoje mes prašome jūs (savanoriškai, tai nera privaloma) atsakyti mus keletą klausimų tam, kad mes galėtųme pagerinti mūsų servisą.

 

Jeigu jūs pamatysite, kad jūs netyčia padarėte klaidų įvedant jūsų duomenys, jūs turite dvi galimybes jas ištaisyti:

 

Adresu www.reifenbestellung.de jūs galite užsiregistruoti su jūsų el.pašto dėžutės adresu ir slaptažodžiu ir ištaisyti jūsų klaidas tuo atveju, kai jūsų užsakymas jau buvo išsiųstas.

Arba siųskite el. laiška adresu reifendirekt-lt@delti.com ir rašykite mums jūsų užsakymo pakeitimų pageidavimus.

activewebdelti.com

Stand: 19.09.2006